Mcqs Clouds
mcqsclouds.com

Jamal bought two dozen apples for 3 dollars. At this rate, how much will 18 apples cost?

A. $1.20

B. $2.25

C. $2.50

D. $2.75

E. $4.50

Related Questions on Quantitative MCQs paper 2